Pomoc Ukrajině

Pomoc Ukrajině

cca 90.000 Kč

Tohle je částka, kterou už jsem díky Vám poslal na pomoc lidem z Ukrajiny za charitativní prodej výrobků – vyčlenil jsem skladové výrobky v odstínech žluté a modré, nabídl je se slevou a během několika dní všechny prodal. Všechny peníze kromě dopravného jsem v několika vlnách poslal na sbírku organizovanou společností Post Bellum, která za ně nakoupila zdravotnické, ochranné a technické prostředky na podporu lidí na Ukrajině.

Peníze pro ně budou potřeba i nadále. V podobném režimu bych to ale znova už ekonomicky neutáhl. Proto jsem připravil udržitelný charitativní systém, jak pomáhat dlouhodobě. Výrobky v této kategorii jsou vyrobeny s řadou příplatků – prémiová kůže, kontrastní šití, ražba monogramu apod. Základní cena mi pokryje nutné náklady a dodá motivaci vyrábět i v této obtížné době něco užitečného a dát tak práci lepší smysl.

Celkovou cenu za příplatky pak pošlu na sbírku Člověka v Tísni. Za základní cenu tak získáte luxusní výrobek na objednávku přímo pro Vás, a zároveň pomůžete obětem téhle šílené války.

Zobrazuji všech 14 výsledků